Zakładki magnetyczne

Zakładki magnetyczne

Agencja Reklamowa ARS NOMINEM Kraków, Warszawa poleca praktyczny upominek reklamowy w postaci zakładki magnetycznej. Zakładka magnetyczna to idealny nośnik reklamowy łączący innowacyjność pomysłu z prostą i atrakcyjną formą, która przyciąga uwagę przez długi okres czasu. Zakładka magnetyczna jest pomysłem na niestandardową i efektywną promocję. Zakładka posiada praktyczny klip magnetyczny który dzięki odpowiedniej formie i zastosowaniu uchwytów magnetycznych, trzyma się każdego rodzaju papieru, utrudniając jego przesuwanie oraz zsuniecie się samej zakładki. Zakładki magnetyczne umożliwiają nie tylko łatwe zaznaczenie strony, ale także mogą służyć do oznaczenia konkretnej linijki tekstu w książce, gazecie, lub też wielostronicowym dokumencie. Oferowane przez nas zakładki to niezwykle wygodne gadżety które w przeciwieństwie do innych tego typu przedmiotów, skutecznie oznaczają miejsce czytania, a dzięki niezwykle starannemu wykonaniu, nadają się do zastosowania nie tylko podczas lektury jednej książki.

Zakładka jest niezwykle prosta w użyciu - jedyne, co trzeba zrobić to objąć kartkę (lub kartki), które chcemy zaznaczyć i gotowe !

Podstawowa wersja magnetycznej zakładki do książki składa się z papierowej zakładki, zadrukowanej jednostronnie w pełnym kolorze, z kawałkami folii magnetycznej na każdym z ramion zakładki. Zakładka magnetyczna może również być dowolnie dopasowana do indywidualnych wymagań Naszych Klientów. Do wyboru mają Państwo rozmiar i kształt zakładki,  stopień zadruku jedno- lub dwustronny,  foliowany z jednej lub dwóch stron błyskiem lub matem. Dodatkowo posiadamy również gamę uszlachetnień do zastosowania na produkcie, takich jak satynowanie folią soft touch, tłoczenie, a nawet złocenie.W ofercie także inne zakładki do książek.

                                                              Zapytaj o szczegóły już TERAZ!Wyślij maila