F

SŁOWNIK REKLAMOWY "F"

Ars Nominem, słownik reklamy, słownik reklamowy, reklama
FILM REKLAMOWY, to inaczej spot reklamowy, jest to krótki film reklamowy wyświetlany w przerwach pomiędzy właściwym programem. Spoty reklamowe trwają najczęściej 30 sekund, ale spotyka się cały przekrój długości filmów reklamowych: od 5 sek do 120 sek. Emisja spotów reklamowych jest jednym z głównych źródeł utrzymania prywatnych stacji telewizyjnych oraz stanowią pokaźne źródło dochodów stacji publicznych. Spoty reklamowe są również bardzo specyficzną formą kreacji, potrafią być nudne i denerwujące, ale również porywające i wyznaczające trendy. ARS NOMINEM wie jak nakręcić mądry, niepowtarzalny i fascynujący film reklamowy.

FOLDER REKLAMOWY, to jeden z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych. Folder ma formę arkusza złożonego jednokrotnie, dwiema płaszczyznami pionowo. Folder można drukować w różnych formatach, ma zazwyczaj cztery strony i jest formatu A4. Zadaniem folderu jest prezentacja towarów przy użyciu druku, ilustracji i kolorów. Folder wykorzystuje się również do umieszczenia map, wykresów, danych i elementów grafiki w większym stopniu niż ulotka, list czy wizytówka.

FOTOKOPIA, fotokopiowanie to proces, w którym logo jest kopiowane na papier, który po przycięciu do formatu jest umieszczany w "okienku" na przedmiocie, najczęściej są to breloki, długopisy, ramki foto czy zegary na biurko.

FLAGA REKLAMOWA, to jedna z najstarszych i najbardziej sprawdzonych nośników reklamy zewnętrznej. Największą zaletą flagi reklamowej jest fakt iż dociera ona do wszystkich odbiorców na danym obszarze bez względu na dzielące ich różnice. Dodatkowymi atutami flag reklamowych są zwiewność oraz intensywność kolorów, co niewątpliwie przyciąga uwagę odbiorcy. Flagi najczęściej mocowane są na masztach lub wsuwane są do drzewców. Dostęp do nowoczesnych technologii pozwala na umieszczaniu na flagach pełno kolorowych grafik, dynamicznych zdjęć i odzwierciedlenie pełnej gamy kolorystycznej. Flagi mogą być gabinetowe, fasadowe i z przeznaczeniem do masztów.
NIE ZNALAZŁEŚ SZUKANEGO SŁOWA?
Napisz do nas - niebawem je dodamy!!!