N

SŁOWNIK REKLAMOWY "N"

Agencja reklamy
NOTES FIRMOWY, to zadrukowany indywidualnie bloczek kartek do zapisywania notatek. Notesiki firmowe w standardzie są klejone po 50 karteczek i najczęściej są formatu A4, A5 i A6. Notesiki firmowe dodatkowo mogą mieć okładkę i dziurki do wpinania do segregatorów. Do podania wyceny na notesiki firmowe niezbędne jest podanie ilości sztuk, ilości kolorów oraz informacji czy zadruk ma być po jednej czy po obu stronach karteczek. Agencja Reklamowa Ars Nominem oferuje swoim Klientom notesiki od projektu po wydruk nawet przy bardzo niskim nakładzie...

NAKLEJKI REKLAMOWE, to forma prezentacji firmy na każdym podłożu i w każdym miejscu bo naklejka nadaje się do naklejenia wszędzie i można ją wykonać w każdej wielkości oraz w każdym kształcie. Naklejki dzielą się na naklejki papierowe samoprzylepne i na naklejki z folii samoprzylepnej. Naklejki często dla ułatwienia oderwania ich od podłoża są nacięte z tyłu. Nowoczesna technologia druku pozwala obecnie na drukowanie naklejek w technice wypukłej, 3D i w prawie wszystkich możliwościach jakie tylko człowiek jest w stanie wymyślić. Im więcej naklejek zamawia się z drukarni tym cena pojedynczych sztuk jest niższa.

NAKLEJKI WYPUKŁE, naklejki wypukłe to kombinacja wydruku loga na naklejce i dwuskładnikowej "kropli" epoksydowej nałożonej na naklejkę. Epoksyd tworzy przeźroczystą szybkę, chroni naklejkę i dodaje trzeciego wymiaru do nadruku. Naklejka może być wielokolorowa. Całość przykleja się do przedmiotu. Naklejki wypukłe to prestiżowy sposób komunikacji.
NIE ZNALAZŁEŚ SZUKANEGO SŁOWA?
Napisz do nas - niebawem je dodamy!!!